UNERKA

 
 

Havalandırma kanalı ve menfez hesabı nasıl yapılır

Havalandırma sistemlerinin en önemli parçalarından olan kanal ve menfezlerin istenilen bölgeye yeterli miktarda temiz havayı ısı ve nem değerini koruyarak dağıtabilecek şekilde yerleştirilmesi için yapılan hesaplamalara havalandırma kanalı ve menfez hesabı denir. Havalandırma kanalı hesabı yapılırken basınç kaybı ve debi değerlerinin yanı sıra hava değişim miktarı, ısı yükü, ses, titretişim ve ortamın mimari yapısı gibi faktörler göz önünde bulundurulmalı ve sistem yerleşimi bu faktörler doğrultusunda yapılmalıdır.

Havalandırma kanalı imalatı ve montajı nasıl yapılır

Havalandırma kanalı imalatı korozyana dayanıklı sızdırmaz yanmaz su geçirmez hafif ve sağlam malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. İmalatı yapılan havalandırma kanalları, bağlantı parçaları ve menfezlerin hatalı yerleştirilmesi sistemin hatalı çalışmasına, hava değişiminin yetersiz kalmasına, insan sağlığını tehdit edecek sorunların ortaya çıkmasına ve işletme maliyetlerinin yükselmesine neden olabilir bu sebeple havalandırma kanalı montajı mutlak uzman bir havalandırma servisi tarafından yapılmalıdır.

 
 

Uzman Bakım Ekibi

Alanında uzman, eğitimli teknik personelimiz ile sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz.

Profesyonel Keşif Hizmeti

Tüm bakım onarım ve hata tespit işlemleriniz için profesyonel ekibimizle keşif hizmeti sunuyoruz.

7/24 Teknik Servis

Periyodik bakım anlaşması yaptığımız müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti veriyoruz.

 
Birlikte çalıştığımız büyük kurum ve kuruluşlar hizmet kalitemizin göstergesidir. Daha fazla referans için bizi arayabilirsiniz.

Facebook   Twitter   Google+